Yhteys

Mikäli haluatte yhteydenottoa, pyytäisimme täyttämään alla olevat tiedot

Nimi *
Nimi

Yhteystiedot:

Tekninen myynti ( Talopaketit, luonnonpuutalopaketit, rakennustarvikemyynti)

Pk-seutu:
Sinikka Rainio
sinikka.rainio@ekc.fi
+35850 505 2000

Jaakko Koponen
jaakko.koponen@ekc.fi
+358400 357 251

Tampere:
Ivar Maidla
 ivar.maidla@ekc.fi
+35840 1768 869

Asuntomyynti (valmiit asunnot)
Tommi Hämäläinen
 tommi.hamalainen@ekc.fi
+35841 543 7210

Heidi Salo
heidi.salo@ekc.fi
+358443114311

Markkinointi
Eemeli Linna
eemeli.linna@ekc.fi
+35840 177 9752

Rakennusmestari
Heikki Autio
info@ekc.fi
+35850 572 7491

Työnjohtaja
Mika Miettinen
mika.miettinen@ekc.fi
+358 44 730 6068